ביטוח נסיעות מוביל מבית למטייל- השקט הנפשי בטיול שלך ושל משפחתך!

"למטייל - סוכנות לביטוח" מתמחה בשירותי ביטוח למטיילים, ביטוח לתרמילאים, ביטוח סקי וספורט חורף, ביטוח ספורט אתגרי, איתור וחילוץ ועוד.
ביטוח נסיעות טוב נבחן על סמך הניסיון והגיבוי האמיתי בעת הצורך, במיוחד בהיותך בחו"ל ורחוק מהבית . עם 25 שנות הנסיון והשירות שלנו תוכל לצאת לדרך בראש שקט.

ביטוחי נופש
הוראות הגשת תביעה
Call-us

1/7אשף הביטוח

מעוניין בפוליסת ביטוח הנסיעות, המתאימה ביותר בשבילך?
על-מנת להציע לך את הפוליסות המתאימות ביותר לצרכיך, נידרשים לנו כמה פרטים בסיסיים.
זה הזמן להתחיל להקליק ולצאת לדרך בראש שקט! אנא מלא את הפרטים הבאים:

פרטי נסיעה

  • שנה/חודש/יום
  • פרטי נסיעה

  • שנה/חודש/יום שנה/חודש/יום
    במידה ותאריך החזרה לארץ אינו סופי


התנאים המלאים והמחייבים מפורטים בתנאי הפוליסה. במקרה של סתירה בין תנאי הפוליסה לבין התנאים המפורטים בדף פרטי הביטוח, יגברו התנאים המפורטים בדף פרטי הביטוח.

לתשומת לבך,
כיסוי חיפוש איתור וחילוץ – הכיסוי לא יחול בארצות שלהלן: אחת ממדינות ערב, אפגניסטן, מאוריטניה, מלזיה, ניז'ר, סומליה, סודאן, פקיסטן, צ'אד, קוריאה הצפונית, רוסיה-צ'צניה, רפובליקת מרכז אפריקה, תימן. מדינה שאינה מקיימת יחסים דיפלומטיים עם ישראל לרבות נציגות דיפלומטית ושטחים בשליטה או ניהול של הרשות הפלסטינית או שטחים מוחזקים על ידי גורמי טרור.

פוליסת הביטוח אינה מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל שנובעות מ:

א.      מצב רפואי קודם בכלל זה מצב רפואי שארע או שחל בו שינוי בין מועד רכישת הפוליסה לבין מועד היציאה מהארץ.

ב.      החמרה של מצב רפואי קודם אלא אם המבוטח רכש תמורת דמי ביטוח נוספים, הרחבה להחמרה של מצב רפואי קודם, זאת לרבות במקרה בו הוצע/הומלץ לך במהלך הליך הרכישה לרכוש הרחבה להחמרה למצב רפואי קיים ובחרת שלא לרכוש הרחבה זו.

*מצב רפואי קודם: מחלה ו/או מצב בריאות בגינו היה המבוטח בטיפול לרבות טיפול תרופתי בלבד ו/או בהשגחה בעת צאתו לחו"ל או במשך 6 חודשים שקדמו לצאתו ולמעט כאשר קבלת הטיפול הייתה מטרת הנסיעה.